- REKLAMA -
AktualnościKoleje Dolnośląskie

Dolnośląski Bilet Weekendowy. Nowa oferta Kolei Dolnośląskich

Dla miłośników weekendowego zwiedzania regionu Koleje Dolnośląskie przygotowały coś wyjątkowego. Od 21 kwietnia znany i lubiany przez pasażerów Weekend z KD zastąpi Dolnośląski Bilet Weekendowy.

Oferta, która łączy korzyści swojej poprzedniczki z prawdziwą nowością: bilet obowiązuje zarówno w pociągach KD, jak i POLREGIO. Dla podróżnych oznacza to więcej połączeń za tę samą cenę: jedynie 59 zł.

 W przypadku tej oferty warto zapamietać, że Dolnośląski Bilet Weekendowy jest ważny od godziny 18.00 dnia roboczego poprzedzającego weekend do godziny 6.00 pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych. Jeśli weekend jest przedłużony, czas obowiązywania biletu również się wydłuża.

Ponadto liczba kilometrów, tras, przesiadek, z których można skorzystać – jest nieograniczona, czyli można robić przystanki i zmieniać kierunki, a wszystko w stałej cenie biletu! Zakupu biletu można dokonać już 30 dni przed wybranym weekendem.

Już teraz warto zaplanować swój weekend bez limitów. Więcej informacji o ofercie na stronie Kolei Dolnośląskich: https://kolejedolnoslaskie.pl/oferty-taryfowe/dolnoslaski-bilet-weekendowy/

Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie

Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button