Aktualności

Czy Legnica zostanie Świetlną Stolicą Polski? Oddaj swój głos

Nasze miasto zwyciężyło już po raz ósmy w regionalnym etapie ogólnopolskiego konkursu „Świeć się z Energą”, zostając najpiękniej oświetlonym świątecznie miastem na Dolnym Śląsku. Dzięki temu zwycięstwu wygraliśmy 10 tys. złotych do wykorzystania na energooszczędny sprzęt AGD (taki jak m.in. lodówki, pralki czy zmywarki), który zostanie przekazany na cel charytatywny.

Ale to nie wszystko! Zwyciężając w etapie wojewódzkim, awansowaliśmy do ogólnopolskiego finału, który ruszył właśnie dziś. W drugim etapie miasta walczą o tytuł najpiękniej rozświetlonego na święta miasta w Polsce oraz o dodatkowe 40 tysięcy złotych na sprzęt AGD, który również trafi do potrzebujących. Dodatkowo w zwycięskiej miejscowości na wskazanej instytucji społecznej zamontowana zostanie instalacja fotowoltaiczna od Energi Obrót.

Głosowanie w ogólnopolskim finale Plebiscytu Miast trwać będzie od 17.01.2024 r. od godz. 12:00 do 30.01.2024 r. do godz. 12:00.

Głosować można codziennie, każdorazowo oddając aż 10 głosów na wybrane miasto. Wystarczy wejść na stronę: https://gazetawroclawska.pl/swiec-sie-z-energa/pl/2003629 – zalogować się i oddać swój głos.
Głosowanie jest bezpłatne.

 

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button