- REKLAMA -
Aktualności

Chcesz wyrobić paszport? Formalności załatwisz online

Zamierasz wyrobić paszport? Od 4 września możliwa jest rezerwacja wizyty za pomocą systemu internetowego. Rezerwacja dotyczyć może złożenia samego wniosku o paszport lub odbioru gotowego już dokumentu. Oczywiście w dalszym ciągu rezerwacji można dokonać drogą telefoniczną.

Jeśli pragniemy wizytę umówić przez internet, powinniśmy skorzystać z odpowiedniego formularza (dostępnego tutaj). Wymagane jest logowania (jeśli nie mamy konta, będziemy musieli się zarejestrować). Jeśli wolimy wizytę umówić za pośrednictwem telefonu, skorzystajmy z nr 71 340 62 81 lub 71 340 61 87, czynnych w godz. 8:30-15:30 od poniedziałku do piątku. W przypadku braku możliwości uzyskania połączenia telefonicznego, urząd prosi o kontakt drogą elektroniczną na adres: paszporty@duw.pl .

Podczas odbioru paszportu zachowane są wszelkie procedury bezpieczeństwa sanitarnego zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a kontakt z pracownikami Urzędu odbywa się przez przeszkloną szybę przy stanowiskach obsługi klienta.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 8

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button