- REKLAMA -
Aktualności

Budowa parku sportowego Arena Piekary na finiszu

Dobiegają końca prace na budowie boiska do siatkówki plażowej na osiedlu Piekary B. Przypomnijmy, że wykonawca firma Darmar została wybrana w grudniu minionego roku w trzecim przetargu.

Zadanie „Budowa parku sportowego Arena Piekary przy ul. Armii Krajowej i Okulickiego – miejsce sportu, rekreacji i wypoczynku jest realizowane w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego 2021. Zakres inwestycji obejmuje: budowę boiska do siatkówki plażowej, budowę nawierzchni utwardzonych z kostki betonowej, zagospodarowanie miejsc wypoczynkowych.

Przypomnijmy, że trzy lata temu, także w ramach LBO, na tym terenie powstało nowoczesne boisko wielofunkcyjne o nawierzchni syntetycznej, do gry w piłkę nożną i ręczną. Kompleks sportowy zbudowano w miejscu trawiastego boiska. Inwestycja objęła m.in.: demontaż starych urządzeń, wykonanie nawierzchni poliuretanowej metodą natryskową w kolorze ceglanym, o wymiarach 18×31 m wraz z malowaniem białych linii na boisku, montażem bramek i piłkochwytów. Ułożony został nowy chodnik z kostki betonowej i zamontowane ławki.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Źródło
UM Legnica
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button