- REKLAMA -
AktualnościKoleje Dolnośląskie

Bilety Kolei Dolnośląskich dostępne już na platformie e-podróżnik.pl

Koleje Dolnośląskie rozwijają sieć sprzedaży biletów. Od 17 maja podróżni mogą kupować bilety dolnośląskiego przewoźnika na platformie e-podróżnik.pl. To szansa na większy komfort pasażerów przy planowaniu podróży różnymi środkami transportu.

Platforma e-podróżnik to kolejny system, za sprawą którego można nabyć bilety dolnośląskiego przewoźnika. Do tej pory było to możliwe poprzez aplikację eKD oraz platformy SkyCash i KOLEO. Od połowy maja do listy punktów sprzedaży dołączyła strona – e-podróżnik umożliwiająca zakup biletów na różne środki transportu zbiorowego w kraju, a także zagranicą.

Zależy nam na integracji naszych usług z innymi środkami transportu publicznego, a aplikacja E-podróżnik pozwala pasażerom kupować jednocześnie bilety na pociąg i na przykład lokalny autobus. Dla pasażerów oznacza to większy komfort przy planowaniu podroży, zwłaszcza gdy konieczne są przesiadki. To także kontynuacja trendu, który dostrzegamy. Pasażerowie coraz chętniej kupują bilety online. Dlatego zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z e-podróżnik.pl. Umożliwi to pasażerom jeszcze łatwiejszy dostęp do oferty Kolei Dolnośląskich – podkreśla Bartłomiej Rodak, rzecznik Kolei Dolnośląskich.

Łatwe planowanie podróży

Platforma to również planer umożliwiający zaplanowanie podróży z dowolną liczbą przesiadek oraz wykorzystaniem różnych środków transportu: autobusów, kolei oraz busów. W systemie dostępne są aktualne rozkłady jazdy ponad 1500 polskich i zagranicznych przewoźników.

Bilety jednorazowe można nabyć najwcześniej 30 dni przed terminem planowanej podróży lub maksymalnie 5 minut przed odjazdem pociągu, na który został zakupiony bilet. Platforma umożliwia również sprzedaż biletów okresowych i wielokrotnych na tych samych warunkach co kasy biletowe oraz pozostałe elektroniczne systemy współpracujące z przewoźnikiem.

Za sprawą nowego systemu sprzedaży podróżni mogą również korzystać z ofert specjalnych dolnośląskiego przewoźnika – „Biletu Sowiogórskiego”, oferty „Dobry Bilet” oraz „Taryfy Aglomeracyjnej”.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5


Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button