- REKLAMA -
Aktualności

Awaria systemu CEPiK. Problemy w legnickim Wydziale Komunikacji

W poniedziałek w całej Polsce Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło długo zapowiadany system Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców – CEPiK 2.0, który ma gromadzić szczegółowe informacje na temat pojazdów a przyszłości także kierowców. Niestety są problemy z jego działaniem.

To sprawia, że mogą być olbrzymie trudności z załatwieniem w legnickim Wydziale Komunikacji i Dróg takich formalności jak zarejestrowanie czy wyrejestrowanie pojazdu, wpisanie do dowodu rejestracyjnego nowego współwłaściciela czy odbiór zamówionych dowodów rejestracyjnych. Co jednak ważne, nowy system zadziała jeśli będziemy chcieli zarejestrować samochód nowy, prosto z salonu lub zarejestrować auto świeżo sprowadzone z zagranicy.

Urzędnicy proszą, by przed przybyciem do urzędu upewnić się drogą telefoniczną, czy będą mogli załatwić naszą sprawę. Telefony kontaktowe: 76 72 43 453, -454, -455, -457, -460, -452.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

1 komentarz

  1. Domyślam się, że system CEPIK 2.0 był pisany na kolanie przez młodych adeptów sztuki programistycznej miedzy jednym papieroskiem a drugim piwkiem i w całym swoim geniuszu nie zdążyli już przetestować jego działania?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button