- REKLAMA -
AktualnościLegnica 112

Akumulator odmówił posłuszeństwa? Straż Miejska przyjedzie z pomocą

Niskie temperatury to prawdziwy egzamin dla akumulatorów w naszych samochodach. Gdy słupki rtęci zejdą poniżej zera, zdarzyć się może że nasz akumulator odmówi posłuszeństwa i nie uda nam się uruchomić pojazdu. Wtedy z odsieczą przyjść nam może… patrol Straży Miejskiej w Legnicy.

Jak co roku w okresie zimowym a zwłaszcza w czasie bardzo niskich temperatur, strażnicy miejscy w Legnicy prowadzą akcję Akumulator. Jeśli tylko mamy problemy z uruchomieniem pojazdu, wystarczy zadzwonić pod numer 986 i zgłosić zapotrzebowanie na pomoc w odpaleniu auta. Na miejsce gdzie stoi nasz samochód, podjedzie patrol Straży Miejskiej, który za pomocą kabli rozruchowych uruchomi nasz samochód.

Możliwe jednak że na przyjazd patrolu przyjdzie nam trochę zaczekać, gdyż może zdarzyć się sytuacja, że patrol w tym samym czasie będzie w trakcie innej interwencji i ich przyjazd może się opóźnić. Osoby, które będą zgłaszać potrzebę uruchomienia swojego pojazdu, muszą mieć przygotowane odpowiednie dokumenty tj. dowód rejestracyjny oraz prawa jazdy.

“Akcja Akumulator” prowadzona jest z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w związku z pandemią Covid-19.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 8


Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button