Aktualności

31 sierpnia Targi Sportów w legnickim Decathlonie

Powrót do szkoły to doskonały czas na odkrywanie nowych pasji i zainteresowań, w tym dyscyplin sportowych. Producent sprzętu sportowego i sieć dużych sklepów sportowych – marka Decathlon zdecydowała się wykorzystać ten czas, aby zachęcić zarówno dzieci, jak i dorosłych do polubienia aktywności fizycznej. Już 31 sierpnia w legnickim oddziale sklepu zorganizowane zostaną Targi Sportów w Decathlon, podczas których odbędą się spotkania z ekspertami, informującymi o wybranych dyscyplinach i zachęcającymi do ich uprawiania.

Sporty walki, pływanie, a może squash? Wszystko jest możliwe! Decathlon wierzy, że warto spróbować swoich sił w sporcie marzeń, a być może stanie się on ważnym elementem codzienności. Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, już 31 sierpnia, w legnickim Decathlonie zorganizowane zostaną spotkania z licznymi ekspertami, którzy podpowiedzą, jakie sporty mogą okazać się najlepsze zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych.

W sklepie pojawią się przedstawiciele Klubu Sztuk Walki „Shodan”, którzy na miejscu nie tylko zaprezentują pokaz sztuk walki, ale także rozdadzą 20 voucherów z 20% zniżką na zajęcia w klubie. Trafią one w ręce 20 osób, które jako pierwsze zakupią produkty z działu z akcesoriami niezbędnymi do uprawiania sztuk walki. W Decathlonie będzie można porozmawiać także o pływaniu – wszystko dzięki obecności przedstawicieli Szkoły Pływania Kraken Legnica, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące tej dyscypliny sportu. Dodatkowo, w przypadku dobrej pogody, na miejscu przygotowany zostanie tor do skimboardu, dedykowany zwłaszcza dzieciom. Najmłodsi, chcący skorzystać z tej atrakcji powinni zabrać ze sobą stój na przebranie.

Do legnickiego oddziału zawita również szkółka piłkarska – Football Academy. Dzięki treningowi przeprowadzonemu przez jednego z trenerów klubu i jednocześnie lidera piłki nożnej w legnickim Decathlonie, najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w piłce nożnej. Więcej na temat fitnessu i squasha będzie można dowiedzieć się również przy dedykowanym stoisku, które zorganizuje KLUB ARENA Fitness & Squash Klub. Odwiedzający Decathlon będą mieli także szansę wziąć udział w treningach organizowanych przez przedstawicieli Fitareny. Odbędą się one w cross boxie, który swoją premierę będzie miał właśnie 31 sierpnia. Będzie to zewnętrzna siłownia dostępna dla klientów w godzinach otwarcia sklepu, w której znajdą się worek bokserski, ciężarki, kettle oraz ławka do ćwiczeń z obciążeniem.

To jednak nie wszystko. 31 sierpnia, podobnie jak każdego innego dnia, działać będą zewnętrzne strefy sportowe, w których zapewniony jest niezbędny sprzęt. Na miejscu dostępne są: boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki, boisko do piłki plażowej, sprzęt do disc golfa oraz stół do ping-ponga. Po aktywnościach sportowych będzie można zrelaksować się w strefie odpoczynku.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button