- REKLAMA -
AktualnościLegnica pomaga

30. Finał WOŚP w Legnicy. Weź udział w aukcjach i licytacjach

Jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia. Tymczasem już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach, które będą miały miejsce na scenie w Rynku podczas legnickiego Finału oraz w serwisie Allegro pod adresem www.allegro.pl/uzytkownik/lckart, gdzie sukcesywnie pojawiają się nowe gadżety.

Tradycja WOŚP-owych aukcji nierozerwalnie związana jest z ich ogromną różnorodnością i kreatywnością. Nie inaczej będzie w tym roku. Wylicytować będzie można wiele ciekawych przedmiotów i usług. 

W związku z pięcioleciem współpracy z niemiecką Miśnią na aukcję trafiła wizyta w naszym mieście partnerskim wspólnie z prezydentem Legnicy – Tadeuszem Krzakowskim. Aukcja obejmuje transport z i do Legnicy, spotkanie z nadburmistrzem Miśni Olafem Raschke oraz zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Wiceprezydent Legnicy Krzysztof Duszkiewicz oferuje natomiast na rzecz WOŚP… 5 godzin swojej pracy, zapewniając jednocześnie, że nie boi się żadnych zadań! Do licytowania szczególnie zachęcamy przedstawicieli firm i instytucji. 

Ekskluzywny spacer po Centrum Witelona, tajemnice tego miejsca oraz jego plany na przyszłość pozna osoba, która wylicytuje wizytę w byłym Teatrze Letnim w towarzystwie Marcina Andrzejewskiego –  pełnomocnika prezydenta ds. Centrum Witelona.

Miłośnicy sztuki oraz naszego miasta do domu wrócić będą mogli z giclée – wysokojakościową repliką tradycyjnego obrazu – legnickiego malarza Jarosława Jaśnikowskiego zatytułowanym „Stara baszta sygnalizacyjna”. Na aukcje trafi też dzieło Michaela Grangera, francuskiego artysty znanego choćby ze współpracy z Jean-Michelem Jarre′em. Oprócz tego licytowanych będzie wiele innych obrazów lokalnych (i nie tylko) artystów.

Z licytacji dla Orkiestry Serc z pewnością zadowoleni będą też fani sportu. Koszulka z podpisami zawodników oraz zestaw upominków od Miedzi Legnica, buty z autografem wielokrotnego reprezentanta Polski – Artura Jędrzejczyka, gadżety od Football Academy czy pamiątkowa koszulka Adama Małysza sprzed ponad 20 lat to prawdziwe gratki dla kolekcjonerów! Wszyscy miłośnicy stadionowych emocji wylicytować mogą natomiast wspólne kibicowanie z wiceprezydentem Krzysztofem Duszkiewiczem w sektorze VIP na ustalonym wcześniej domowym meczu Miedzi Legnica!

Wśród voucherów, które trafią na aukcje 30. Finału, każdy powinien odnaleźć coś dla siebie. Wizyta u fryzjera, zaproszenie na obiad, sesja fotograficzna, karnet na basen, kurs prawa jazdy, rejs po Jeziorze Kunickim, możliwość publikacji własnego artykułu w lokalnych mediach, roczna kampania reklamowa na portalu lca.pl, zwiedzanie sejmu i obiad z posłem Robertem Obazem, a nawet… kompleksowa pielęgnacja ogrodu wykonana przez czterech przystojnych mężczyzn w ogrodniczkach – wybór naprawdę jest ogromny! Na aukcyjnym kiermaszu rozmaitości do nabycia będzie również suknia ze spektaklu „Cyrano de Bergerac” Teatru im. Heleny Modrzejewskiej, przejazd symulatorem Kolei Dolnośląskich, udział w poszukiwaniach pola bitwy pod Legnicą prowadzonych z wykrywaczami metali, rower Kross, przeróżne zestawy książek czy metalowe WOŚP-owe serce! 

Na aukcję powróci też pacynka Stasiastego – zmarłego w 2019 roku legnickiego muzyka – którą gitarzysta Marii Nefeli wielokrotnie rozbawiał dzieciaki w swoim teatrzyku lalek. Będzie to przechodnia nagroda – 2 lata temu wspólnymi siłami udało się ją wylicytować legniczanom za okrągłe 1666 złotych. Inne muzyczne akcenty aukcji na rzecz WOŚP to między innymi wydawnictwa projektu Czerwone Miasto czy woodstockowa płyta Budki Suflera – gwiazdy tegorocznego legnickiego Finału.

Dołączmy się do wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Widzimy się już 30 stycznia w legnickim rynku oraz w serwisie Allegro (www.allegro.pl/uzytkownik/lckart), gdzie licytacje będą trwać aż do 14 lutego.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0


Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button