AktualnościRada Miasta Legnicy

23 grudnia ostatnia w tym roku sesja Rady Miejskiej

23 grudnia odbędzie się XV i zarazem ostatnia w tym roku kalendarzowym sesja Rady Miejskiej Legnicy. Odbędzie się ona w sali 226 Urzędu Miasta Legnicy a początek o godz. 10.00. Tradycyjnie  sesję będzie można obejrzeć w internecie na żywo (tutaj link). 

W ramach tej sesji radni pochylą się m. in. nad projektem uchwały w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej na terenie położonym w sąsiedztwie ul. Wiktorii Wiedeńskiej, ul. Tadeusza Gumińskiego i ul. Radarowej w Legnicy. Rozpatrzą też projekt uchwały w sprawie uchwalenia lokalnych standardów urbanistycznych dla miasta Legnicy oraz projekt w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Legnica na rok szkolny 2019/2020.

Poniżej pełny porządek obrad:

 1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 2. Informacja o pracy Rady w okresie między sesjami.
 3. Raport z działalności Prezydenta Miasta Legnicy.
 4. Przyjęcie planu pracy Rady Miejskiej Legnicy na rok 2020.
 5. Informacja dotycząca wypłaty odszkodowań za brak możliwości korzystania z nieruchomości w dotychczasowy sposób, odszkodowań z tytułu obniżenia wartości nieruchomości oraz naliczenia opłat z tytułu wzrostu wartości nieruchomości, w związku z uchwaleniem lub ze zmianą planu zagospodarowanie przestrzennego miasta Legnicy – (druk – XV/1).
 6. Projekt uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej miasta Legnicy – (1/XV).
 7. Projekt uchwały w sprawie budżetu miasta Legnicy na rok 2020 – (druk – 2/XV).
 8. Projekt uchwały w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej na terenie położonym w sąsiedztwie ul. Wiktorii Wiedeńskiej, ul. Tadeusza Gumińskiego i ul. Radarowej w Legnicy – (druk – 3/XV).
 9. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia lokalnych standardów urbanistycznych dla miasta Legnicy – (druk – 4/XV).
 10. Projekt uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Legnica na rok szkolny 2019/2020 – (druk – 5/XV).
 11. Interpelacje, zapytania i odpowiedzi.
 12. Komunikaty i sprawy różne.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 101

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button